Forum I Roku Informatyki UW

Poker

Go down

Poker

Post by Balloi on Mon Mar 07, 2011 12:36 am

Cześć!

Gra ktoś w pokera?

W skrócie: rejestrując się na PokerStrategy można otrzymać 50$ prawdziwych na pokera, za które można grać. Od razu nie można ich wypłacić, jednak grając za nie lub wygrywając więcej już można.

PokerStrategy to portal szkoleniowy. Inwestuje w młodych pokerzystów - rejestrując się przez nich na poker roomy (np. PokerStars) część prowizji, która normalnie w całości idzie na poker room trafia do poker strategy. Stąd jest to dla PokerStrategy inwestycja - jeśli będziesz wygrywał oni będą zarabiali (ty nic nie tracisz, normalnie więcej zarabiałby poker room).
Oprócz tego Poker Strategy udostępnia szkoleniowe artykuły i materiały wideo oraz sesje z trenerami, dostęp do społeczności pokerowej itp.

Po rejestracji ma się dostęp do sekcji basic, w niej są ok. 4 artykuły, których wiedza potrzebna jest do zdania quizy.
Gdy zda się quiz jest jeszcze weryfikacja podczas której mogą zadzwonić i zadać bardzo podstawowe pytania lub poprosić o skan dokumentu tożsamości. Zwykle jednak po zdaniu quizy przelewają pieniądze.

W razie pytań piszcie.
Link jest mój, dzięki niemu dostanę 10$ jeśli wam dobrze pójdzie, więc wolałbym, żebyście z niego skorzystali przy rejestracji na PokerStrategy.Balloi

Liczba postów : 97
Join date : 2010-11-23

View user profile http://pl.pokerstrategy.com/?referer=Arrin

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum