Forum I Roku Informatyki UW


Join the forum, it's quick and easy

Forum I Roku Informatyki UW
Forum I Roku Informatyki UW
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wspólne spotkania wyrównawcze w poniedziałki

5 posters

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Wspólne spotkania wyrównawcze w poniedziałki Empty Wspólne spotkania wyrównawcze w poniedziałki

Post by Gricha Fri Oct 29, 2010 12:42 am

Witam,

Wiem, że każdy sobie lubi pospać, ale mimo to proponuje, byśmy się spotykali wspólnie o 8:30 w poniedziałki by porobić podstawy maty (no lub inny przedmiot-takie koło wsparcia jak dotychczas) Wiem, że w tym terminie jest już jedno koło wyrównawcze, a także i kupa kół wyrównawczych w innych terminach. Nie mniej jednak warto zauważyć, że wielu osobom nie udało się na takowe zajęcia zapisać (w tym mnie ;P). A skoro są wśród nas osoby dobre z jednych a gorsze z innych przedmiotów, to wspólną pomocą moglibyśmy coś zdziałać.

Kto się pisze na taka imprezke co poniedziałek?

PS. Jak coś komuś nie pasuje tudzież chciałby coś ubarwić w tej propozycji - jestem otwarty na to xD
Gricha
Gricha

Liczba postów : 425
Join date : 2010-10-12
Age : 32
Skąd : Myszków

Back to top Go down

Wspólne spotkania wyrównawcze w poniedziałki Empty Re: Wspólne spotkania wyrównawcze w poniedziałki

Post by Tyrael Fri Oct 29, 2010 2:11 am

Ja się piszę! Tylko może zamiast 8:15 to 9:30? Albo środa 8:15? Bo w poniedziałki o 8:00 mam WF i ciężko byłoby mi to pogodzić xD

Mi też się nie udało zapisać, więc witaj w klubie Very Happy

To już dwóch chętnych mamy^^. Kto da więcej?Very Happy

Tyrael

Liczba postów : 38
Join date : 2010-10-13
Age : 32

Back to top Go down

Wspólne spotkania wyrównawcze w poniedziałki Empty Re: Wspólne spotkania wyrównawcze w poniedziałki

Post by pies Fri Oct 29, 2010 2:12 am

Uaa, spać nie możecie, czy co?

pies

Liczba postów : 23
Join date : 2010-10-12

Back to top Go down

Wspólne spotkania wyrównawcze w poniedziałki Empty Re: Wspólne spotkania wyrównawcze w poniedziałki

Post by michas Fri Oct 29, 2010 2:52 am

dieta wysoko-kofeinowa zbiera żniwo ;]
ja również podłączam się do listy chętnych na spotkania. Co prawda w pon rano są wyrównawcze z T.Kazaną z PM-u i uważam, że gość jest na tyle przyjazny, że pewnie przyjmie więcej osób na zajęcia niż się zapisało. Ale ponieważ chętnych jest sporo to i tak pewnie nie wszyscy się zmieszczą, zatem możemy wtedy usiąść i sami zaatakować jakiś temat, bądź też poszukać akurat wolnego w danej chwili ćwiczeniowca do pomocy.
Co wy na to?

michas

Liczba postów : 53
Join date : 2010-10-13

Back to top Go down

Wspólne spotkania wyrównawcze w poniedziałki Empty Re: Wspólne spotkania wyrównawcze w poniedziałki

Post by Gricha Fri Oct 29, 2010 1:14 pm

O w sam raz - może jakiś ćwiczeniowiec akurat będzie mógł nam pomoc - no z terminem pewnie będzie się ciężko dograć. Znaczy się ja w środe jestem zajęty od 7 rano do 21 więc raczej odpada Razz a o każdym innym dniu chętnie podyskutuje. Co powiecie na wtorek? Z założenia dzień wolny. Może dogralibyśmy jakąś godzinke?
Gricha
Gricha

Liczba postów : 425
Join date : 2010-10-12
Age : 32
Skąd : Myszków

Back to top Go down

Wspólne spotkania wyrównawcze w poniedziałki Empty Re: Wspólne spotkania wyrównawcze w poniedziałki

Post by michas Fri Oct 29, 2010 1:52 pm

mi pasuje pon i śr przed zajęciami, ew wtorek rano i/lub popołudniu (od 11 do 13 mam wf), także w tych terminach się dostosuje.
Ktoś inny ma jeszcze jakieś preferencje?

michas

Liczba postów : 53
Join date : 2010-10-13

Back to top Go down

Wspólne spotkania wyrównawcze w poniedziałki Empty Re: Wspólne spotkania wyrównawcze w poniedziałki

Post by Go?? Sat Oct 30, 2010 6:55 pm

bardzo dobry pomysl, podobnie jak michas pasuje mi sroda i poniedzialek przed zajeciami, wtorek to tez bardzo dobry pomysl, zwlaszcza po godzinie 10 Smile w innych terminach to by bylo raczej ciezko...

Go??
Guest


Back to top Go down

Wspólne spotkania wyrównawcze w poniedziałki Empty Re: Wspólne spotkania wyrównawcze w poniedziałki

Post by Tyrael Tue Nov 02, 2010 3:28 pm

To ja proponuje we wtorek w takim razie, bo z tego co widzę to pasuje każdemu na razie:D

Tyrael

Liczba postów : 38
Join date : 2010-10-13
Age : 32

Back to top Go down

Wspólne spotkania wyrównawcze w poniedziałki Empty Re: Wspólne spotkania wyrównawcze w poniedziałki

Post by michas Tue Nov 02, 2010 7:06 pm

Grupa analizy prowadzona przez S.Szawiela dostanie w piątek odpowiedź czy będzie możliwy jakiś w miarę stały termin konsultacji dla większej ilości osób jednocześnie. Tzn zamiast tłumaczyć sobie nawzajem, co w przypadku AM nie jest uważam najprostsze może p.Szawiel będzie mógł nam potłumaczyć. Nic pewnego, w piątek się okaże

michas

Liczba postów : 53
Join date : 2010-10-13

Back to top Go down

Wspólne spotkania wyrównawcze w poniedziałki Empty Re: Wspólne spotkania wyrównawcze w poniedziałki

Post by michas Tue Nov 02, 2010 7:15 pm

Uważam również, że ktoś ogarnięty z każdej innej grupy powinien pójść do swojego ćwiczeniowca i o taki termin grupowy spytać, zawsze na niego ktoś przyjdzie, a uwzględniając ilość osób mniej lub bardziej potrzebujących pomocy z AM jeśli uda się zorganizować takie dodatkowe jedno/dwa spotkania to będzie za mało.

To jest pomysł w ramach konsultacji, ponieważ za prowadzenie zajęć "wyrównawczych" z nazwy, ćwiczeniowiec otrzymuje dodatkowe wynagrodzenie, a takowe jak się okazało na wydziale informatyki się skończyło i o oficjalne spotkania będzie raczej ciężko w najbliższym czasie. Chyba, że się mylę to poprawcie, lub podrzućcie inne pomysły

michas

Liczba postów : 53
Join date : 2010-10-13

Back to top Go down

Wspólne spotkania wyrównawcze w poniedziałki Empty Re: Wspólne spotkania wyrównawcze w poniedziałki

Post by Tyrael Tue Nov 02, 2010 11:04 pm

Co do wynagrodzenia zgadza się. Starają się dostać kasę z tamtego roku, która została z wyrównawczych, ale to nic pewnego i nie wiadomo kiedy.

Tyrael

Liczba postów : 38
Join date : 2010-10-13
Age : 32

Back to top Go down

Wspólne spotkania wyrównawcze w poniedziałki Empty Re: Wspólne spotkania wyrównawcze w poniedziałki

Post by michas Tue Nov 02, 2010 11:56 pm

Dostałem odpowiedź od p.Szawiela, że:
1) On sam nie da rady prowadzić grupowych konsultacji niestety, ale patrz ptk2
2) http://www.mimuw.edu.pl/studia/plany/plan2010Z.pdf
to jest link do rozkładu sal w tym sem. i powinniśmy męczyć prowadzących zajęcia wyrównawcze, żeby zajęcia odbywały się w wolnych wg rozkładu salach- wtedy zmieści się dużo więcej osób nie obecne 5.

Także proponuję zebranie się w jakiejś większej grupie i pójście do prowadzącego zajęcia wyrównawcze, lub jak pisałem wyżej do ćwiczeniowca z innej grupy i gremialnie wyrażenie prośby o przeniesienie do innej sali- jest to na pewno bardziej prawdopodobne w grupie, niż kiedy będę latał za tym sam, a na pewno bardziej skuteczne niż pójście na łatwiznę i pisanie maili.
Zatem proszę WSZYSTKICH CHĘTNYCH na spotkania wyrównawcze (nie ważne z jakiego przedmiotu) o napisanie mi na maila (michal.padzik@students.mimuw.edu.pl), bądź wpisanie się tutaj na forum i ponieważ plan mamy całkiem wspólny pójdziemy razem do prowadzących z prośbą o zmianę sal na większe

michas

Liczba postów : 53
Join date : 2010-10-13

Back to top Go down

Wspólne spotkania wyrównawcze w poniedziałki Empty Re: Wspólne spotkania wyrównawcze w poniedziałki

Post by Tyrael Wed Nov 03, 2010 12:35 am

Kiedy byś chciał wybrać się do nich?

Tyrael

Liczba postów : 38
Join date : 2010-10-13
Age : 32

Back to top Go down

Wspólne spotkania wyrównawcze w poniedziałki Empty Re: Wspólne spotkania wyrównawcze w poniedziałki

Post by michas Wed Nov 03, 2010 12:38 am

wtedy kiedy mają zajęcia normalne/wyrównawcze/można ich po prostu złapać
jeśli znajdą się chętne osoby to i czas się znajdzie

michas

Liczba postów : 53
Join date : 2010-10-13

Back to top Go down

Wspólne spotkania wyrównawcze w poniedziałki Empty Re: Wspólne spotkania wyrównawcze w poniedziałki

Post by Tyrael Wed Nov 03, 2010 12:41 am

Ok, jasne. Ja jestem ofc chętny.

Tyrael

Liczba postów : 38
Join date : 2010-10-13
Age : 32

Back to top Go down

Wspólne spotkania wyrównawcze w poniedziałki Empty Re: Wspólne spotkania wyrównawcze w poniedziałki

Post by ZofiaOS Wed Nov 03, 2010 1:20 am

ja też jestem chętna na wrównawcze Smile

ZofiaOS

Liczba postów : 6
Join date : 2010-10-12

Back to top Go down

Wspólne spotkania wyrównawcze w poniedziałki Empty Re: Wspólne spotkania wyrównawcze w poniedziałki

Post by Gricha Wed Nov 03, 2010 11:00 pm

Następne spotkanie planujemy na wtorek w godzinach około po 11 - do oporu ew. wieczornych.
Przy dobrych wiatrach urwiemy jakaś fajna sale.
Gricha
Gricha

Liczba postów : 425
Join date : 2010-10-12
Age : 32
Skąd : Myszków

Back to top Go down

Wspólne spotkania wyrównawcze w poniedziałki Empty Re: Wspólne spotkania wyrównawcze w poniedziałki

Post by Tyrael Thu Nov 04, 2010 12:24 am


Tyrael

Liczba postów : 38
Join date : 2010-10-13
Age : 32

Back to top Go down

Wspólne spotkania wyrównawcze w poniedziałki Empty Re: Wspólne spotkania wyrównawcze w poniedziałki

Post by Gricha Thu Nov 04, 2010 1:02 am

http://www.sendspace.com/file/2pgzj7

ta praca domowa z pmatu ktora miałem wrzucić
Gricha
Gricha

Liczba postów : 425
Join date : 2010-10-12
Age : 32
Skąd : Myszków

Back to top Go down

Wspólne spotkania wyrównawcze w poniedziałki Empty Re: Wspólne spotkania wyrównawcze w poniedziałki

Post by Tyrael Thu Nov 04, 2010 1:24 am

Dzięki wielkie Grzesiu.

Tyrael

Liczba postów : 38
Join date : 2010-10-13
Age : 32

Back to top Go down

Wspólne spotkania wyrównawcze w poniedziałki Empty Re: Wspólne spotkania wyrównawcze w poniedziałki

Post by Gricha Thu Nov 04, 2010 1:37 am

Vice versa Smile nie ma tam 2d ale uznałem je za zbyt trywialne by specjalnie dla niego skanować całą stronę. Wink
Gricha
Gricha

Liczba postów : 425
Join date : 2010-10-12
Age : 32
Skąd : Myszków

Back to top Go down

Wspólne spotkania wyrównawcze w poniedziałki Empty Re: Wspólne spotkania wyrównawcze w poniedziałki

Post by michas Thu Nov 04, 2010 2:02 am

Dobra- jako, że nie ma co się ociągać jutro po wykładach są zajęcia wyrównawcze z pm-u i am -kto jest chętny w nich uczestniczyć niech zostanie po wykładach- pójdziemy z prośbą do prowadzących o zmianę sal na większe. Dodam, że zajęcia z am są także w piątki- tam jest ewentualnie większa elastyczność jeśli chodzi o sale i godziny, ale to już zależy od was.
Ja zostanę po wykładach- jeśli będą chętni to pójdziemy razem

michas

Liczba postów : 53
Join date : 2010-10-13

Back to top Go down

Wspólne spotkania wyrównawcze w poniedziałki Empty Re: Wspólne spotkania wyrównawcze w poniedziałki

Post by michas Thu Nov 04, 2010 2:20 am

zapomniałem, że mamy w różnych salach ostatnie zajęcia ;]
w takim razie będę czekał na zainteresowanych pod sekcją studencką

Tak samo w piątek po ćwiczeniach do godz 12 będę czekać pod sekcją studencką

michas

Liczba postów : 53
Join date : 2010-10-13

Back to top Go down

Wspólne spotkania wyrównawcze w poniedziałki Empty Re: Wspólne spotkania wyrównawcze w poniedziałki

Post by Tyrael Tue Nov 09, 2010 3:41 am

Przypominam, że jutro, czyli wtorek o 11:30 spotykamy się na naszych wyrównawczych. Każdy może wpaść Very Happy Umówmy się na zbiórkę na dole, niedaleko szatni.

Tyrael

Liczba postów : 38
Join date : 2010-10-13
Age : 32

Back to top Go down

Wspólne spotkania wyrównawcze w poniedziałki Empty Re: Wspólne spotkania wyrównawcze w poniedziałki

Post by michas Mon Nov 15, 2010 10:24 pm

co z jutrzejszym wspólnym spotkaniem na wydziale? zamierza ktoś wpaść pouczyć się do kolosa z wdp?

michas

Liczba postów : 53
Join date : 2010-10-13

Back to top Go down

Wspólne spotkania wyrównawcze w poniedziałki Empty Re: Wspólne spotkania wyrównawcze w poniedziałki

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum