Forum I Roku Informatyki UW


Join the forum, it's quick and easy

Forum I Roku Informatyki UW
Forum I Roku Informatyki UW
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nowe grupy-zajęcia wyrównawcze

2 posters

Go down

Nowe grupy-zajęcia wyrównawcze Empty Nowe grupy-zajęcia wyrównawcze

Post by michas Fri Nov 05, 2010 10:33 pm

W związku ze staraniami o utworzenie nowych grup z zajęć wyrównawczych, żeby nie było wątpliwości i pytań:
-> nie ma możliwości powiększenia grup/przeniesienia ich do innych (większych) sal, ponieważ jest to projekt unijny i maksymalna liczba osób mogących uczestniczyć w zajęciach to 5,czy tam 6. Niestety taką mają umowę i nie da rady nagiąć ;]
->natomiast chcą uruchomić nowe grupy, jest na to kasa, władze są chętne, tylko szukają prowadzących którzy mieliby czas. Odpowiada za to dr Kazimierz Grygiel i do przyszłego tygodnia ma się wszystko wyjaśnić.

Nie wiem ile jest planowanych nowych grup i z jakich przedmiotów, ale nawet jeśli nie wyjdzie to jest możliwość przyjścia na zajęcia wyrównawcze z AM dla matematyków, program na 1 sem nie różni się chyba raczej bardzo znacznie, a akurat na te zajęcia u nich nie trzeba się teoretycznie zapisywać, mówią, że kto przyjdzie ten jest (nie sprawdzałem osobiście, ale wierzę ;]).
To by było na tyle jeśli chodzi o starania o nowe grupy Smile

michas

Liczba postów : 53
Join date : 2010-10-13

Back to top Go down

Nowe grupy-zajęcia wyrównawcze Empty Re: Nowe grupy-zajęcia wyrównawcze

Post by Admin Fri Nov 05, 2010 11:09 pm

Zreszta ja mysle ze jakby ktos przyszedl na nasze zajecia i by sie okazalo ze jest wiecej osob niz 6 to by cie nikt z sali nie wywalil Razz

Admin
Admin

Liczba postów : 185
Join date : 2010-10-12

https://informatyka.forumotion.net

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum